Розтринькування бюджетних коштів час війни це виглядає, як нахабне мародерство, яке треба карати за законами військового часу.

Про це під час ефіру заявив експерт з соціальних питань Андрій Павловський.

«Відставка одного міністра нічого не змінить в цій ситуації. Міністра культури Ткаченка звільнили, а більше 400 млн, які він виділив на ці сумнівні розважальні серіали не відкликані? Чи вже повернути їх до держбюджету неможливо. Відповіді на це питання немає. Так само і з іншими витратами. Якщо подивитися на витяги з Прозорро, то просто волосся дибки стає, на що чиновники витрачають під час війни гроші. Наприклад, 60 млн витрачають з бюджету, щоб почистити озеро на Дніпропетровщині, а на Запоріжжі, де пів області окуповано чиновники до кінця року запланували витратити 300 млн грн на будівництво доріг, а не на фінансування військових підрозділів та ТРО», — каже експерт.

За його словами, В. Зеленський, як головокомандувач, має заборонити використовувати гроші на перекладання бруківки, будівництво стадіонів та серіали.

«Це треба заборонити на законодавчому рівні. Має бути тільки один пріоритет в державі – це оборонні видатки на ЗСУ та виробництво власної зброї, а також на соцвидатки. На все інше треба заборонити витрачати гроші з місцевих та центральних бюджетів. Адже під час війни це виглядає, як нахабне мародерство, яке треба карати за законами військового часу», — резюмує експерт.

Катерина Красовська. i-ua.tv

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.