Аналітичний центр Український інститут майбутнього названо однією з найефективніших організацій для протидії інформаційній агресії з боку Росії за 2014-2017 р.р. за версією Агенства стратегічних досліджень (АСД).

Про це повідомила прес-служба Агенства.

У топ-10 організацій, окрім Українського інституту майбутнього, також увійшли: Центр “Миротворець”, “Інформнапалм”, “СтопФейк”, “Інформаційний спротив”, НАЦ “Українські студії стратегічних досліджень”, ГО “Вільні Люди”, Центр зовнішньополітичних досліджень ОПАД імені Олександра Никонорова, Міжнародний інформаційний консорціум “Бастіон”, Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння.

Також відзначається, що під заходами з протидії російським інформаційним диверсіям розумілися публічні інформаційні кампанії, тренінги, наявність аналітики про дії агресора, наявність відповідних інформаційних ресурсів.

Український інститут майбутнього – це незалежний аналітичний центр, що прогнозує зміни і моделює можливі сценарії розвитку подій в Україні; надає компетентну оцінку українським подіям, формулює конкретні рекомендації до дій; пропонує ефективні рішення; пропонує майданчик для дискусій на актуальні теми.

Місія “Українського інституту майбутнього” – проектування успішного майбутнього України, через експертні дослідження і дискусії, що стимулюватимуть ухвалення якісних політичних рішень як в українській, так і в міжнародній політиці.

Являє собою спільний проект представників українського бізнесу, політики і громадського сектора. Заснований у 2016 році.

uifuture.org

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *