Дмитро Купира вважає, що за рішення говорити з терористом Зеленський понесе політичну відповідальність, проте в цій ситуації таке рішення не можна називати таким уже хибним: “Чи це справа президента? Ні, це не справа президента. Чи може президент долучатися до таких справ? Це політична відповідальність президента і вона буде. У цьому випадку президент вирішив вчинити так. Я особисто проблеми в цьому не бачу і, як громадянин, вважаю: головне, щоб обійшлося без жертв, але є питання до правоохоронних органів. Зокрема, чи правильно використовувалися ресурси”, – сказав Купира.

У коментарі «Слово і діло» політичний аналітик  розказав, що переговори Зеленського із «луцьким терористом» не можуть бути прирівняні до можливості вести переговори з бойовиками на Донбасі й Україна не повинна звертати увагу на подібні спекуляції з боку РФ та поширювати подібні судження у власному інформаційному просторі.

«Це кардинально різні речі. На Донбасі на нас напала Росія. Те, що там є терористи, – це просто один з режимів, у якому Росія здійснює свою агресію», – сказав Купира.

На думку експерта, попри позитивний результат, правоохоронні органи працювали не злагоджено, багато деталей не вдалося ідентифікувати вчасно, а рішення ухвалювалися з запізненням.

«Ми маємо результат – терорист здався і, наскільки я розумію, постраждалих у фізичному сенсі немає, хоча люди пережили величезний стрес. З приводу того, чи варто домовлятися, контактувати чи не контактувати, залишилося багато питань», – сказав Купира.

experts.org.uа

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *