Вадим Трюхан в ефірі каналу InterVizor розповідає глядачам про міжнародну геополітичну ситуацію в контексті міжнародних конфліктів. Він повідомляє, що за останній час Росія набула певних переваг у своїх позиціях у Сирії, і тепер Трамп намагається знову взяти верх.

Американська сторона після перемоги у виборах Трампа втратила ініціативу в Сирії, і росіяни зараз є конструкторами мирних домовленостей та перемовин між режимом Асада і силами, які представляють опозицію. Їм  вдалося сформувати таку собі коаліцію у складі Росії, Ірану і Туреччини, і американській стороні треба зберегти обличчя, адже  без них миру там все одно досягти не вдасться.   США потрібно залишатися серед ключових геополітичних гравців, що будуть мати  вирішальну роль у встановленні миру.

Сирія для США зараз хвороблива тема. Американці втратили ініціативу. Вони випустили з рук те, що було ось, рядом. Уже йшла мова про те, що Президент Сирії Асад підозрюється в скоєнні воєнних злочинів, і потім раптом при зміни влади в США Росія змогла перехопити ініціативу і по суті допомогла режиму Асада повернути контроль над величезними територіями.

Дипломат припускає, що політики провідних держав спробують домовитися про вирішення долі Сирії, проведення там легітимних виборів президента та представників влади, а згодом і про забезпечення сталого миру в регіоні.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *