Український політик Вадим Трюхан у своєму інтерв’ю каналу InterVizor нагадує українцям про їх здатність самостійно вирішувати долю своєї країни, всупереч популярній думці про те, що кандидатури президента країни узгоджуються з Європою або Америкою.

На чутки про те, що на саміті НАТО обговорювалася майбутня кандидатура Президента України він реагує з іронією:

Окрім сміху такі чутки не викликають жодних інших емоцій. Хто б не розповідав про те, що президенти в України призначаються Білим домом чи Кремлем, в Україні кожного разу відбуваються вибори, на яких люди висловлюють свою позицію, і практично кожні вибори непередбачувані. Хто міг передбачити за 3 місяці перед останніми президентськими виборами, що Президентом стане Порошенко?

Ніхто також не міг бути впевненим, хто виграє протистояння у 2010 році, Янукович чи Тимошенко, а також не міг передбачити, що на останніх парламентських виборах 52% народних депутати будуть нові.

Проблема в іншому: у нас одна і та сама колода політичних карт тасується. Проводиться ребрендинг певних політичних сил, а якість і суть від цього не змінюється.

Отже, для забезпечення суттєвих змін країні потрібні нові обличчя, які поки що не мають ніякого відношення до сьогоднішнього політикуму та будуть дійсно відстоювати інтереси народу. Для цього треба, щоб українці створили сильний громадсько-політичний рух, що забезпечить можливість новим персонам потрапити до великої політики.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *