Вадим Карасьов заявив, що перемир’я, яке набуло чинності, організоване детальніше та ретельніше, аніж попередні, які виглядали більш декларативно.

Про це в ефірі ток-шоу “13” на телеканалі ZIK заявив директор Інституту глобальних стратегій, політолог Вадим Карасьов.

Політолог заявив, що зрушення у питанні Донбасу вже є – перемир’я, яке оголосили сьогодні, організоване детальніше та ретельніше, а ось попередні виглядали декларативно.

“Я бачу, що тут є запобіжники, які все ж таки дають змогу нам висловлювати такий обережний оптимізм, що це перемир’я буде достатньо тривалим, а не буде зірване”, – сказав Вадим Карасьов.

“Я думаю, що це суттєво не підвищить рейтинги “Слуги народу”, і це не та, я би сказав, ціна. Це питання пов’язане з позицією наших партнерів у “нормандському форматі”, з позицією Росії і з багатьма іншими речами. Якщо місцеві вибори тут є як фактор, то не основний, а побіжний, вторинний. Це перше. Друге, що стосується зради. Я думаю, що хто сьогодні вийде на мітинги і буде говорити про це… А що, перемир’я – це зрада? Поки що зради немає. Там “ні капітуляції!”. Капітуляції поки що немає”, – наголосив Карасьов

Політолог також риторично поцікавився, що поганого у тому, що у зону конфлікту вводять українських військових, які мали досвід миротворчих операцій.

“Що тут поганого? Це ж краще, ніж якісь іноземні або російські, наприклад, миротворці. Так що тут можуть бути зрушення”, – сказав Вадим Карасьов.

Нагадаємо, 22 липня на засіданні Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) у форматі відеоконференції була досягнута домовленість про режим повного і всеосяжного припинення вогню.

experts.org.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *