Поліція безпеки Естонії (КаПо) оприлюднила доповідь, у якій акцентувала увагу на зростанні активності російської пропаганди у період епідемії коронавірусу.

Про це пише “РБК-Україна”, посилаючись на документ.

Естонські фахівці відзначили, що коронавірусні обмеження не знизили активність пропагандистської діяльності Кремля, натомість росіяни лише видозмінили її.

Активізація Російської православної церкви в інформаційному полі – одна з ключових ознак теперішньої росіпропаганди, яка, використовуючи інформаційний простір Естонії, спробувала перетворити тематику вірусу на критику фінансування НАТО, а не охорони здоров’я, а також на нібито відсутність прав у російськомовного населення в Естонії.

“Пандемія не зменшила діяльність зі здійснення впливу і розвідувальну діяльність Кремля проти Естонії. Стикнувшись із закритими кордонами та обмеженням публічних зібрань, місцеві провідники спрямованої на розкол кремлівської політики перебралися в інтернет-канали”, – розповів гендиректор КаПо Арнольд Сінісалу.

Додається, що на початку 2020 року фіксувалися приклади “традиційної діяльності російської розвідки”. Йдеться про спроби завербувати жителів Естонії під час перетину кордону або перебування в Росії.

df.news

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.