Парламентар раніше перебував у фракції «Народного фронту»

Фракція «Народний фронт» виключила зі свого складу народного депутата Юрія Тимошенка. Таке рішення ухвалили на засіданні фракції 17 січня, повідомила прес-служба політичної сили.

«Фракція постановила виключити зі свого складу народного депутата Тимошенка Юрія Володимировича за втрату зв’язку із депутатською фракцією, неодноразове порушення дисципліни, ігнорування рішень депутатської фракції, які стосуються важливих політико-економічних питань», – цитує прес-служба керівника фракції Максима Бурбака.

Як пише «Українська правда» з посиланням на власні джерела, Тимошенка вигнали з фракції, оскільки він має намір балотуватися у президенти.

Версію про виключення парламентаря зі складу фракції через президентські амбіції підтвердив нардеп від «Народного фронту» Леонід Ємець.

«Виключили з фракції Тимошенка Ю.В. Офіційно. Формальна причина: за порушення фракційної дисципліни. Неформальна: він отримав гроші на заставу і планує балотуватись на посаду президента», – написав Ємець у Facebook.

Виключили з фракції Тимошенка Ю.В. Офіційно. Формальна причина :за порушення фракційної дисципліни. Неформальна: він отримав гроші на заставу і планує балотуватись на посаду Президента України.

Опубліковано Леонідом Ємцем Четвер, 17 січня 2019 р.

Нагадаємо, Юрій Тимошенко є жителем Івано-Франківщини. З травня 2014 року і до обрання у парламент був гвардійцем батальйону оперативного призначення імені генерала Кульчицького Національної гвардії. Має середню освіту. До Верховної Ради обрався від 88-го мажоритарного округу з центром у Коломиї, тоді Тимошенко переміг на виборах чинного на той час народного депутата Олександра Донія.

До слова, прізвище та ініціали депутата з Івано-Франківщини збігаються з прізвищем іншого народного депутата — лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко, яка теж має президентські амбіції.

zaxid.net

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *