Не зважаючи на «сміттєву кризу», оцінки діяльності Андрія Садового містянами залишаються на високому рівні

За критику роздягайся і лягай

         

24.05.2017

 На Львівщині спалахнув сексуальний скандал. Його головними діючими особами стали керівники міста Самбора, за сумісництвом, члени партії «Воля»

Заступниця міського голови Самбора Наталія Зрем'як звинуватила мера міста Юрія Гамара у сексуальних домаганнях та спробі зґвалтування. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, додавши копію заяви, яку написала до Самбірського відділу поліції. Це Наталія Зрем'як підтвердила і в розмові із ZAXID.NET. Сам Юрій Гамар категорично відкидає усі звинувачення на свою адресу.

Спроба зґвалтування, за словами Наталії Зрем'як відбулась у п’ятницю, 19 травня. Як пояснила вона ZAXID.NET, міський голова розлютився, побачивши у її звіті про соціально-політичну та економічну ситуацію у місті несхвальну характеристику його роботи.

«У звіті я написала, що потрібно змінити керівництво міста, оскільки його недалекоглядна політика призвела до розбалансування галузей міста, – сказала ZAXID.NET Наталія Зрем'як. – Це було йому некомфортно, він стрибнув, почав кричати, а потім в емоційному стані сказав мені роздягатися і лягати на диван. Я відмовилась і сказала, що я не з таких, в нього є такі, які це роблять, – це знає вся міська рада. Він підійшов до мене і хотів вдарити. Оскільки колись він займався східними єдиноборствами, я розумію, що, напевно, я б після того не позбиралася. Я сказала: "Тільки спробуй", – і втекла з кабінету, бо бачила, що людина неадекватна».

На фото, яке Наталія Зрем'як поширила, видно, що заява датована 19 травня 2015 року. Проте жінка запевнила ZAXID.NET, що подала до поліції заяву із цією ж датою 2017 року, а це – просто скопійовано з помилкою.

Заява Наталії Зрем'як про спробу згвалтування

У поліції наразі не підтвердили, чи справді зареєстрована така заява.

Натомість міський голова Самбора Юрій Гамар усі звинувачення відкинув та заявив ZAXID.NET, що Наталія Зрем'як – це просто інструмент для його дискредитації.

«Я не хочу коментувати еротичні фантазії стурбованої жінки. Це – доволі серйозне звинувачення і, думаю, з цим наклепом розбиратиметься поліція. Був звичайний робочий день, прийом людей, трихвилинні розмови… Люди заходили і виходили, а таке звинувачення – це просто хвора фантазія. Це навіть питання не до мене, а до спеціалістів. Цю людину використувоють, як механізм для дискредитації мене як міського голови. Люди, які це затіяли, просто використають її і викинуть на узбіччя. А вона просто підставляє себе і свою родину», – заявив Юрій Гамар.

Юрій Гамар був обраний міським головою Самбора на місцевих виборах 2015 року, на яких балотувався від партії «Воля». Наталія Зрем'як також представляла цю політсилу.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, конфлікт між Юрієм Гамарем та його заступницею триває вже майже рік. В серпні минулого року міський голова звільнив Наталію Зрем'як з посади своєї заступниці. За інформацією «Самбірської газети», у січні цього року жінка через суд поновилась на посаді. Це рішення пізніше підтримав і Апеляційний суд Львівської області, куди звернувся Гамар.

"Zaxid.net" 

Теги:

 

Комментарии

Имя: 
27 + 30 = ?
Оставить комментарий: 
Відмінити
  Первый Российский Анонимный Народный Кандидат начинает свою работу