У Кривому Розі безкоштовно, але за попереднім записом, представники благодійного фонду чинного народного депутата Дмитра Шпенова роздавали продуктові набори. До них входили: олія, борошно, цукор, макарони.

З 1 жовтня до 1 грудня 2018 року відбувався попередній запис для надання матеріальної допомоги пенсіонерам Кривого Рогу та прилеглих районів. Як повідомляють самі представники Благодійного фонду, записували прізвище, ім’я та по батькові, а також адресу пенсіонерів, що звернулись до Фонду. Пенсіонери в черзі кажуть, що про благочинність дізналися по телефону.

В самих продуктових наборах пенсіонери мали змогу отримати олію, цукор, борошно та макарони. За ними вишукувалася черга.

Керівниця благодійного фонду Дмитра Шпенова «Добра справа»Євгенія Палій у коментарі Експетр-КР заявляє: «Це не заборонено законом. Це благодійність».

Спостерігачі ОПОРИ виїхали в Кривий Ріг та Криворізький район та зафіксували активність Благодійного фонду Дмитра Шпенова також у м. Зеленодольську. Видача відбувалась у приміщенні торгівельного комплексу «Вулик». Продуктові набори були розфасовані в пакети з логотипом благодійного фонду. Агітаційні матеріали у наборах відсутні.

У селі Мар’янське Апостолівського району реєстрація та видача продуктових наборів від фонду Дмитра Шпенова, зі слів мешканців, проходила на території сільської ради, у робочі дні. В сусідньому селі Грушівка про акцію місцеві мешканці не проінформовані.

Чинний народний депутат Дмитро Шпенов був обраний у мажоритарному окрузі №37 та є членом фракції «Опозиційного блоку».

Нагадаємо, раніше спостерігачі ОПОРИ вже повідомляли про благодійну активність від імені народних депутатів з Кривого Рогу Андрія Гальченка та Костянтина Павлова до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами в Дніпропетровській області Вадим Головченкозазначає: «Головною діяльністю народного депутата України є законотворча, що дає можливість своєчасно реагувати на певні соціальні потреби різних вразливих категорій виборців. Зараз надання «благодійних продовольчих наборів» населенню стало масовим явищем в Україні. Це може бути використано як привернення уваги виборців до певних прізвищ народних депутатів, які, можливо, самі мають бажання балотуватись до Верховної Ради України на чергових виборах в 2019 році».

За коментарями звертайтеся:
Вадим Головченко, координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами в Дніпропетровській області
тел.: 067 850 65 92
e-mail:oporavadim@gmail.com

Юлія Лисенко, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА в Дніпропетровській області
тел.: 050 100 88 91
e-mail: lysenko.fri@gmail.com

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *