Партія Святослава Вакарчука «Голос» відкликала двох кандидатів у народні депутати через заяви активістів про їхню невідповідність критеріям політсили.

У прес-службі партії зазначили, що журналісти руху «Чесно» надали докази того, що кандидат у Волинській області Тарас Шкітер (висувався по округу №22) був пов’язаний з діяльністю партії «Український вибір» Віктора Медведчука в Луцьку. А прізвище кандидата в Києві Євгена Кугука (висувався по округу №217) активісти знайшли в списках партії «Опозиційний блок» на позачергових парламентських виборах 2014 року.

«Є червоні лінії, які ми не перетнемо. Зокрема — це приналежність до проросійських сил або співпраця з ними. Для нас це неприйнятно. Ми виступаємо за європейське майбутнє України, а ці люди схилялися до зворотного вектора», — сказала антикорупційна активістка Олександра Устінова, №5 у виборчому списку «Голосу».

Тим часом кандидат від партії «Слуга народу» Дмитро Співак (співробітник телеканалу NewsOne) сам відмовився балотуватися. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook. Співак повідомив, що після того, як його оголосили кандидатом від партії під номером 33, на нього накинулись з критикою.

«Жахливий бруд і потоки цинічної брехні від псевдоактивістів типу Стерненка і Ко заполонили всі «смітники» і ботосфера зайнялася своєю звичною справою», – повідомив він і зазначив, що, працюючи журналістом, має більше важелів впливу на громадську думку.

Нагадаємо, позачергові вибори в парламент пройдуть 21 липня. Хоча Конституційний суд України розглядає конституційність указу президента Володимира Зеленського про розпуск Ради.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.