Актор вважав, що знімається у соціальній рекламі.

Слідом за співачкою Анастасією Приходько, яка пожалілася, що Приходько поскаржилася на Порошенка, який обманом зняв її у своєму передвиборчому ролику Порошенко обманом зняв її у своєму передвиборчому ролику, з’ясувалося, що й Ахтем Сеітаблаєв не знав про політичний підтекст відео.

За словами знаменитого актора та режисера, “Кіборги” побили рекорд українського кінопрокату за всю історію незалежності автора стрічки “Кіборги”, він вважав, що знімається в соціальній рекламі, яка розповідає про досягнення нашої країни.

Так само, як і у випадку з Приходько, Сеітаблаєву з пропозицією взяти участь у відео зателефонував міністр культури Євген Нищук.

“До мене звернувся Євген Миколайович Нищук і запропонував взяти участь в такому соціальному ролику, який розповідатиме про досягнення нашої країни. Я з радістю зголосився. Ну а потім вийшло, як вийшло”, – сказав Сеітаблаєв, пише РБК.

Ахтем додав, що від слів, які він сказав у ролику, не відмовляється. Нагадаємо, що сказав режисер таке: “Почали знімати якісні українські фільми. Наше кіно повертається на великі екрани”.

Також актор зізнався, що йому неприємна вся ця ситуація і можна було просто по-людськи все пояснити. Сеітаблаєв припустив, що якби від самого початку знав про зміст відео, то, можливо, й не став відмовлятися від участі у ньому.

“Могли б сказати відверто і прямо, і кожен би ухвалив своє рішення – брати участь чи не брати участь. Я особисто ніякої катастрофи в цьому не бачу. Тому що можу сказати, що на прикладі фільму “Кіборги” ми б ніколи в житті, моя знімальна група, не могли б зняти цей фільм без допомоги держави в особі Держкіно України, Міністерства збройних сил, Генерального штабу. І доказом того, що дійсно відбуваються зміни, хто б що не говорив, – є те, що фільм на таку болючу тему жодного разу не був цензурований і ніхто навіть не вимагав цього. І вперше цей фільм побачили всі, починаючи з президента України, у глядацькій залі 6 грудня”, – пояснив Сеітаблаєв.

Та, на відміну від Анастасії Приходько, яка разом зі своїм адвокатом готує офіційне звернення до передвиборчої команди Порошенка, Сеітаблаєв до суду не звертатиметься.

“Ні, не говорили! І з цього приводу мені дуже неприємно. Тому що я дуже тепло ставлюся до всіх задіяних осіб, і давно знаю Євгена Миколайовича … Взагалі, у нас багато чого такого неприємного відбувається в країні від того, що ми не розмовляємо відверто одне з одним. І якби до мене звернулися б, мабуть, я б не відмовився, але треба говорити прямо. І все. Цей факт, звичайно, мені не приємний. Але вже сталося, як сталося. Буду знати на майбутнє”, – підсумував режисер “Кіборгів”.

tsn.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *