Хакер Костянтин Козловський, обвинувачений в зломі банків, заявив в суді, що співпрацював з ФСБ і займався кібератаками на США за дорученням співробітників відомства.

Про це пише The Bell з посиланням на близькі до Козловського джерела. Хакер розповів, що протягом “багатьох років” співпрацював з ФСБ й взяв на себе відповідальність за злом пошти Клінтон, Національного комітету Демпартії США, а також “дуже серйозних військових підприємств США та інших організацій”.

Козловського звинувачують у справі групи Lurk, яка займалася банківськими зломами. Хакер, який вважається одним з головних фігурантів процесу, дав свідчення ще в серпні 2017 року, проте про них стало відомо тільки зараз.

Протокол засідання опублікували на Facebook-сторінці Козловського. Судячи з документів, вперше про співпрацю з ФСБ хакер заявив 1 листопада й спочатку називав свого куратора “Іллею”, однак потім став стверджувати, що це псевдонім, під яким ховається майор ФСБ Дмитро Докучаєв.

Однак співробітник відомства сам знаходиться в СІЗО у справі про держзраду, а Козловський міг дізнатися про це зі ЗМІ.

The Bell зазначило, що в заявах хакера є суперечності. Наприклад, Козловський розповідав про причетність до злому серверів Всесвітнього антидопінгового агентства, однак до цього моменту він вже 3 місяці сидів у СІЗО.

24tv.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *