Одна із заключних цитат у статті Володимира Путіна про те, що “справжня суверенність України можлива лише у партнерстві з Росією”- рімейк іншої, більш давньої цитати

“Тільки при єдиній дії пролетарів великоруських та українських вільна Україна можлива. Без такої єдності про неї не може бути й мови” – стверджував більшовицький вождь Володимир Ленін.

Ці слова і сьогодні може прочитати кожен: вони вибиті на постаменті пам’ятника Леніну в Києві. Самої фігури того, хто керував окупацією першої незалежної української республіки, немає. А слова – є. І Путін повторює ці слова.

Це і є російське шовіністичне кредо: українці можуть існувати тільки на колінах. Тільки в цьому випадку якісь форми їх національного, навіть просто особистісного самовираження можна допустити. Але якщо немає “єднання” – про Україну “не може бути й мови”. Це Ленін.

“Разом ми завжди були і будемо незліченно сильнішими та успішнішими. Адже ми – один народ”.

Це Путін. Що змінилося за ціле століття? Тільки портрет на стіні та рівень освіченості: Леніну вдалося запустити на завойованій більшовиками території політичну програму, яка перетворила його спадкоємців на стадо варварів.

І ці цитати потрібно вивчити напам’ять кожному, хто сподівається домовитися з Путіним. До речі, були і ті, хто з Леніним намагався домовитися, делегації більшовиків навіть до Києва приїжджали, не до Мінська. Домовитися – не вийде. Війна – продовжиться. Люди будуть гинути і страждати. Це і є наша реальність. Або ми відіб’ємося і спадкоємці Путіна без особливого захоплення визнають право українців і України на існування, або територія України знову буде окупованою – вся – і знову стане частиною Росії.

Ніякого іншого вибору просто немає. І не буде. Як і у голові Путіна ніколи не було, немає і не буде українців і України.

Віталій Портников. espreso.tv

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.