Президент України Володимир Зеленський сьогодні провів телефонну розмову з очільником Польщі Анджеєм Дудою. Сторони обговорили протидію будівництву російського газопроводу “Північний потік-2”.

Про це повідомив Офіс президента України.

Зеленський та Дуда скоординували кроки щодо подальшої протидії реалізації російського проекту, а також домовилися максимально залучати міжнародну спільноту до блокування будівництва “Північного потоку-2”.

“Цей проект, по суті, – пастка для всієї Європи. Його не можна допустити. Подальше посилення санкцій проти цього проекту – це гарантія енергетичної безпеки Європи”, – наголосив Зеленський.

Як зазначають в ОП, президент Польщі погодився з українським лідером у тому, що країнам потрібно докласти максимум зусиль, аби не допустити завершення будівництва російського газопроводу.

Газопровід “Північний потік-2” – російський проект, мета якого – з’єднання газотранспортних систем Росії та Німеччини через Балтійське море в обхід території України. Запуск газопроводу “Північний потік-2” загрожує транзиту газу через територію України, що завдасть збитків державному бюджету та загрожуватиме безпеці країни.

Нагадаємо, міністри закордонних справ України та Польщі нещодавно звернулися до президента США Джо Байдена з проханням зупинити будівництво “Північного потоку-2”

ДМИТРО ЛЕВИЦЬКИЙ. РБК-Україна

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.