Президенту представили проєкт реорганізації приміщення в “Українському домі”.

Адміністрація президента змінить назву на офіс президента.

Таку пропозицію висунули у Зеленського, про що стало відомо з нового ролика на Фейсбук-сторінці його команди.

Президенту представили концепцію нового приміщення для його органу, який перебазується з Банкової до “Українського дому”. Архітектори повідомили, що сама адміністрація розташується на трьох поверхах приміщення. Також в “Українському домі” відвели місце на ресторан та паркінг. 

Крім того, в новому “офісі президента” з’явиться коворкінг, в якому українські компанії зможуть працювати паралельно з командою Зеленського. Ще будівлю планують зробити енергоефективною і зручною для людей з обмеженими можливостями.

У проєкті реорганізації “Українського дому” також промайнув фонтан при вході й окрема зона для протестів.

“Ми відходимо від назви “адміністрація” і переходимо до терміну, який є більш сучасним, більш європейським – “офіс глави держави”, “офіс президента “. Ми перетворюємо АП з органу, який займався кураторством різними державними інституціями й був паралельним Кабміну, в орган, який буде забезпечувати аналітичну роботу президента”, – сказав заступник глави АП Руслан Рябошапка.

Також Зеленському запропонували вибрати місце під особистий кабінет – з виглядом на Європейську площу або Дніпро. Президент зупинився на першому варіанті.

Переїзд планують здійснити до кінця року. А ось експонати з музею в “Українському домі”, через які розгорівся скандал, за пропозицією Зеленського, можуть перевезти якраз на Банкову.

Непоганий бартер виходить 😁.

Переїзд та реорганізація АП | Зе Президент Слуга Народу

Володимир разом з командою реорганізовує Адміністрацію. Принцип простий: менше людей, менше державних коштів, більше ефективності.Як вам ідея переїзду?

Опубліковано Команда Зеленського Четвер, 20 червня 2019 р.

Віка Степаненко. iod.media

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.