Перед оккупацией Крыма Черноморский флот РФ «зачистили» от украинцев

«Націоналісти будуть єдині, як єдиний кулак», - Андрій Іллєнко

         

23.02.2017
 

 "Я переконаний, що сьогодні траур у всіх ворогів України. Вони були впевнені, що ми, націоналісти, боротимемося між собою, але цього не буде. Помилок історії, які були в минулому, не повториться. Націоналісти будуть єдині, як єдиний кулак. І хай тремтять наші вороги: ми йдемо і переможемо!" ‒ заявив народний депутат України, заступник Голови ВО "Свобода" Андрій Іллєнко під час Маршу національної гідности, що відбувся 22 лютого 2017 року в Києві.

Зазначимо, що від імени учасників маршу ‒ "Свободи", "Національного корпусу" й "Правого сектора" ‒ депутати-націоналісти озвучили резолюцію акцію з ультиматумом до влади.

"На нашу резолюцію вони там реагували по-різному, ‒ зазначив свободівець. ‒ Видно було, що вони не готові почути голос нації. Але вони змушені його почути!".

Андрій Іллєнко наголосив, що чекати від влади конструктиву нема ніякого сенсу й тому вона має чимшвидше піти геть і дати дорогу тим, хто може брати відповідальність за націю й державу. Водночас депутат зазначив, що резолюцію маршу, озвучена в парламентській залі ‒ це застереження: "Ми застерігаємо: не переступіть за червону лінію! Не ухвалюйте ніяких змін до Конституції про особливий статус Донбасу, ні в якому разі не ухвалюйте законів про вибори на окупованих територіях, не приватизовуйте стратегічних підприємств, не допустіть ринку сільськогосподарської землі, не допустіть подальшого соціального знищення українців через чергове підняття тарифів, підвищення пенсійного віку, через знищення малого і середнього підприємництва!".

Також парламентар зауважив, що єднання націоналістів уже має перший здобуток ‒ амністію для добровольців московсько-української війни: "Хоча й чекати від влади багато не можна, але просто той факт, що ми сьогодні зібралися, примусило їх прямо зараз проголосувати за амністію учасникам війни. І сьогодні Голова Верховної Ради зобов'язався підписати цей законопроект. Адже це ганебна ситуація, коли люди, які пішли захищати свою Батьківщину й без жодних офіційних статусів захистили її у 2014 році, сидять по тюрмах і піддаються переслідуванням. Амністія добровольцям ‒ це незначний, але дуже важливий крок. І це наша перша спільна перемога!".

Прес-служба ВО "Свобода"

Теги:

 

Комментарии

Имя: 
27 + 30 = ?
Оставить комментарий: 
Відмінити
  Первый Российский Анонимный Народный Кандидат начинает свою работу