Дмитрий Воронков: «Януковича вообще могут просто оправдать»

Игор ПОПОВ: «Одні об’єднуються навколо Порошенка, інші – навколо Тимошенко»

         

16.04.2014
 

 В Україні не існує парламентської коаліції в її класичному розумінні, а депутати більшості об’єдналися в 2 групи. Таку думку в коментарі Forum’у висловив президент аналітичного центру «Політика» Ігор Попов.

«Коаліції як такої вже не існує. Списки її учасників досі не ясні. В Україні вже була схожа ситуація, коли коаліція існувала лише віртуально. Зараз усередині більшості утворилося дві групи політиків. Одні об’єднуються навколо Порошенка, інші – навколо Тимошенко. Цим і обумовлені протистояння між ними», – сказав Попов.

http://real-politics.org/wp-includes/js/tinymce/plugins/wordpress/img/trans.gifПри цьому політолог зазначив, що рейтинг лідера партії «УДАР» Віталія Кличка зменшився після його рішення не балотуватися на пост президента України і підтримати Петра Порошенка.

«Сам Кличко опинився в невигідному становищі. Виборці сприймали його як лідера, а він відмовився брати участь у виборах президента, що погіршило його рейтинги. Це вплине і на те, чи зможе він реально стати мером Києва, поки його команда працює на Порошенка», – зазначає він.

Аналітичний центр «Політика»

Теги:

 

Комментарии

Макуха Владлен
2014.04.16 19:27
0
Все идет к смене УДАРного лидера и, в результате смены пользователя, изменению внутренней конфигурации партии.
 
Имя: 
27 + 30 = ?
Оставить комментарий: 
Відмінити
  Первый Российский Анонимный Народный Кандидат начинает свою работу