Не зважаючи на «сміттєву кризу», оцінки діяльності Андрія Садового містянами залишаються на високому рівні

Половина киян вважають, що місто розвивається у вірному напрямку, - соцдослідження

         

10.05.2017
 

 Різниця між позитивними і негативними відповідями мешканців Києва щодо оцінки розвитку їх міста різко знизилась, у результаті чого квітнева позначка (3,8%) стала рекордною за весь період спостережень (з 2015 року) – такі результати дослідження «Київський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group» у квітні 2017 року.

 

Майже половина опитаних мешканців Києва (49,0%) вважає, що їх місто розвивається у правильному напрямку.

З них 18,7% переконані у правильності напрямку розвитку їх міста, а 30,3% оцінили напрям розвитку як «швидше правильний». Натомість, 21,0%  жителів столиці відповіли, що місто розвивається «швидше в неправильному» напрямі, а 24,2% – що «категорично в неправильному». 5,8% респондентів не визначились із відповіддю.

 

Дослідження відбувалось з 29 по 30 квітня у рамках проекту «Київський омнібус». Загалом опитано 1675 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Віталій Шедловський

Теги:

 

Комментарии

Имя: 
27 + 30 = ?
Оставить комментарий: 
Відмінити
  Первый Российский Анонимный Народный Кандидат начинает свою работу