ЕС продлил «крымские» санкции

Готовність харків’ян до протестів спадає

         

27.02.2017
 

 Більшість опитаних харків’ян (51,0%) стверджує, що вони не готові виходити на протести — такі результати дослідження «Харківський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у лютому 2017 року.

Рівень протесних настроїв почав знижуватись із жовтня. Тоді частка тих, хто висловив готовність протестувати, перевищила відсоток тих, хто сказав, що не готовий виходити на протести, на 16,9%. А у лютому цей показник спав до -17,6%.

На запитання «чи готові ви вийти на протест проти центральної влади?», 18,7% мешканців Харкова відповіли, що «готові в будь-який момент», а 14,7% – що «швидше готові». Натомість 12,9% опитаних «швидше не готові» протестувати, а інша частка харків’ян (38,1%) «не готові» взагалі. 15,6% не змогли дати відповідь на поставлене запитання.

Щодо очікування революції мешканцями Харкова, то 31,3% відповіли, що революція може розпочатись «в будь-який момент», а 10,0% – що «може трапитись у найближчі місяці». Інша частка харків’ян (36,7%) вважає, що революція в Україні відбудеться нескоро. З них 11,6% переконані, що революція «може статись коли-небудь, але не зараз», а 25,1% – що ймовірність революції «мінімальна». 22,0% не змогли визначитись із власними революційними очікуваннями.

 

Різниця між позитивними і негативними відповідями почала зростати з жовтня (-27,8%) а вже в січні сягнула рекордної позначки в 10,7%. В лютому динаміка змінилась (-4,7%).

 

Польова фаза дослідження проходила 10 та 11 лютого у рамках проекту «Харківський омнібус». Загалом опитано 1680 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Віталій Шедловський

activegroup

Теги:

 

Комментарии

Имя: 
27 + 30 = ?
Оставить комментарий: 
Відмінити
  Первый Российский Анонимный Народный Кандидат начинает свою работу