Не зважаючи на «сміттєву кризу», оцінки діяльності Андрія Садового містянами залишаються на високому рівні

Фінансовий звіт ВО «Батьківщина» став причиною порушення кримінальної справи проти посадових осіб партії

         

7.06.2017
 

 Махінації стосуються внесків, які здійснювали донори

Печерський суд Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру України порушити кримінальну справу проти ВО "Батьківщина" за недостовірні дані у фінансовому звіті, які виявило розслідування програми "Наші гроші", повідомляє bihus.info.

Так, юристи bihus.info подали скаргу на бездіяльність прокуратури щодо істотних порушень у партійному звіті політичної сили. Справу порушено проти посадових осіб партії, які потрапляють під статтю 366 КК (внесення службовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомостей, інша підробка документів, а також складання і видача свідомо неправдивих документів).

Раніше журналістське розслідування програми "Черга до каси" Мар'яни Мотрунич щодо партійних фінансів виявило суттєві невідповідності між звітом і реальними внесками, які здійснювали донори ВО "Батьківщина". Згідно зі звітом, партія нібито отримувала по кілька тисяч гривень від пенсіонерів, які розповідали, що насправді перераховували по 2, 4 або 10 гривень.

Крім того, були випадки, коли згадані у звіті донори взагалі не мали стосунку до ВО "Батьківщина" і спростовували будь-які внески. Повідомляється, що докладніше дізнатися про донорів "Батьківщини" вдалося, зокрема, завдяки роботі аналітиків громадського руху "Чесно".

19 квітня юристи bihus.info повідомили до Генеральної прокуратури про ознаки кримінального злочину, виявлені у ході розслідування. За відсутності реакції з боку ГПУ юристи 25 квітня звернулися до суду.

2 червня суд задовольнив скаргу і зобов'язав прокуратуру внести відомості про справу до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

www.112.ua

Теги:

 

Комментарии

Имя: 
27 + 30 = ?
Оставить комментарий: 
Відмінити
  Первый Российский Анонимный Народный Кандидат начинает свою работу