Москва здатна пошкодити лінії зв’язку, що проходять по дну морів і океанів
Росія становить загрозу для ліній зв’язку та інтернет-кабелів, які проходять під водою. Про це заявив 14 грудня керівник британського генерального штабу, головний маршал авіації Великобританії сер Стюарт Піч, який у вересні очолив військовий комітет НАТО, повідомляє УНІАН з посиланням на Бі-бі-сі.

Британія і НАТО повинні приділяти першочергову увагу захисту ліній зв’язку, підкреслив Піч. Він сказав, що можливе пошкодження кабелів, які проходять по дну океану, може стати ударом для економіки та життя суспільства.

“У відповідь на загрозу, викликану модернізацією російського військово-морського флоту, як атомних, так і звичайних підводних човнів і кораблів, ми разом з нашими атлантичними союзниками визначили пріоритети місій і завдань по захисту морських ліній зв’язку”, – сказав Піч.

“Існує новий ризик для нашого способу життя, який представлений вразливістю кабелів, які проходять по дну моря”, – стверджує Піч.

“Це звучить як повторний запуск старих місій, насправді, як я збираюся сказати, дуже важливо, щоб ми розуміли, наскільки важлива ця місія для Організації Північноатлантичного договору”, – підкреслив маршал.

На початку місяця про загрозу для ліній зв’язку та інтернет-кабелів, які з’єднують країни і континенти, заявив британський парламентарій Ріші Сунак.

4studio

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *