Президент України Володимир Зеленський не ухилявся від військового призову та має військово-облікову спеціальність «діловод діловодства». Про це йдеться у відповіді Міністерства оборони України на запит «Українських новин», передає Політарена.

«Зеленський Володимир Олександрович, 1978 року народження, перебуває на військовому обліку військовозобов’язаних у Металургійно-Довгинцівському об’єднаному районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки м. Кривого Рогу Дніпропетровської області, за результатами висновку медичної комісії визнаний придатним до військової служби, має військово-облікову спеціальність діловод діловодства. Військову службу у Збройних силах не проходив, на військову службу за мобілізацією протягом 2014—2015-хх років не призивався», — йдеться в тексті документа.

Раніше, 13 квітня 2019-го року прес-служба Міноборони повідомила, що Зеленському надсилали повістки, але він не з’являвся до військоматів.

Таким чином, Міністерство оборони у своїй відповіді на запит «Українських новин» заперечило інформацію, яку само надало.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.