Публічно висловлюючись на користь чинного президента Петра Порошенка, мер Харкова Геннадій Кернес непублічно зробив ставку на перемогу Юлії Тимошенко.

Про це йдеться в статті “Скільки президентських штабів відкрив Кернес в Харкові” видання “Ділова столиця”, передає Depo.Харків.

Видання нагадує, що Кернес вже кілька разів публічно заявив про те, що на майбутніх президентських виборах буде підтримувати Порошенка, що, на думку користувачів соцмереж, є більше антирекламою.

“З’являється все більше інформації про те, що непублічно Кернес зробив ставку на перемогу Юлії Тимошенко. І не просто зробив ставку, але активно сприяє популяризації Тимошенко і організаційно допомагає її кампанії”, – сказано в статті.

За інформацією видання, ще у кінці літа в Харків на переговори з Кернесом приїжджав народний депутат від “Батьківщини” Сергій Власенко – головний юрист Тимошенко і її заступник на посаді голови партії. “Після цього відносини між Тимошенко і Кернесом пішли по висхідній. І зараз кампанія Юлії Володимирівни в Харкові подібна айсбергу. Її надводна, видима частина – це діяльність офіційного штабу на вулиці Сумській, 57, яким керує голова обласної організації “Батьківщини” Віталій Данилов. А головна, підводна, тобто неафішована, частина забезпечується і організовується Кернесом і його людьми”, – сказано в матеріалі.

Зокрема, на вулиці Чайковського, 4, як стверджують знаючі люди, діє тіньовий штаб Юлії Володимирівни. З кінця вересня його курирує давній політичний партнер Кернеса Михайло Добкін.

У цей же час в мерії з’явилася колишня прес-секретар Добкіна Вікторія Марініч. Вона має широкі зв’язки в місцевих ЗМІ, за допомогою яких здатна організовувати різного роду піар-кампанії. На даний момент вона заправляє в мерії спецпроектами, в тому числі і тіньового штабу Тимошенко. Працює на одному поверсі з мером, при цьому ні його прес-секретар, ні прес-служба так близько до мера не сидять.

“Сам Кернес відомий давніми зв’язками з олігархом Ігорем Коломойським, який зараз є затятим антагоністом Порошенко. У нинішніх президентських перегонах підтримкою Коломойського користуються як мінімум три кандидати: Юлія Тимошенко, Володимир Зеленський і Олександр Шевченко. Завдання цієї матрьошки – не пустити Петра Порошенка на другий термін. Тому немає нічого дивного в тому, що і Кернес працює над тим же завданням, хоч і заявляє публічно про зворотне”, – сказано в матеріалі.

Крім того, у Кернеса є і особисті причини жадати якнайшвидшої зміни влади в Україні. Він теж, як і Добкін, є фігурантом кримінальних справ. По одному з них зараз йде судовий процес.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *