Під час “круглого столу” “Подолання кризи недовіри до результатів виборів” відбудеться презентація системи паралельного підрахунку голосів та аналітики показників електоральної активності “Election Аnalytics”. Під час якої учасникизаходу зможуть випробувати її власноруч.

Це відбудеться 11 березня 2019 року у прес-центрі інформаційного агентства “Українські Новини” . Початок о 16:00.

За даними соціологічних досліджень біля 80% громадян України вважають, що під час виборів Президента будуть відбуватись масштабні фальсифікації, що спотворять результати волевиявлення. Таким чином під сумнів ставиться легітимність всієї обраної влади. Тільки впевненість у чесності підрахунку голосів є гарантією стабільності та розвитку державотворення в країні.

28 лютого 2019 року було створено об’єднання громадських організацій «ГромЦВК», що поставило себе за мету контроль за чесністю та якістю виборів в Україні задля повернення довіри громадян до процесу волевиявлення та підрахунку голосів на виборах Президента та Верховної Ради України.

Задля забезпечення прозорості процесу голосування та підрахунку голосів об’єднання буде використовувати систему паралельного підрахунку голосів та аналітики показників електоральної активності “Election Аnalytics”. Така система завдяки використанню сучасних мобільних та цифрових технологій, зокрема технології блокчейн, дозволяє контролювати та фіксувати можливі порушення як під час голосування, так й під час підрахунку голосів.

Під час круглого столу “Подолання кризи недовіри до результатів виборів” учасники та гості будуть мати можливість обговорити політологічні та соціологічні аспекти необхідності організації контролю під час голосуванні та паралельного громадського підрахунку голосів, а також будуть мати можливість протестувати систему Election Аnalytics.

Запрошуємо до участі політичних експертів та ЗМІ.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/uWdHE0xb1hXC5fc22

Організатор: ГО “ГромЦВК”.

Акредитація журналістів: (+38050) 412 48 61 або press-centreun.un@ukr.net

Адреса прес-центру: ст. м “Палац спорту”, вул. Еспланадна, 20, 1 поверх

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.