Нещадний нищівний удар нижче пояса «в пах» і далі по всьому «тілу» та «обличчю» до майже повного нокауту — наніс публічно по найближчому оточенню Володимира Зеленського депутат від правлячої партії «Слуга народу» Олександр Дубінський.

Цього разу він «бив» президента та його «слуг» не карантином чи захмарними комунальними тарифами, цінами на газ, електрику, паливо, жируючими корупціонерами на волі, кредитами МВФ, війною та іншими невиконаними обіцянками — безжально різав по-живому, нищив саме чутливе та іміджеве — довіру громадян до «Держави у смартфоні».

Ще донедавна ідея розумного керування країною через смартфон — була світлою мрією всієї президентської кампанії, обіцянкою команди «Слуг народу» кардинально змінити формат відносин та подарувати людям простий, зручний та зрозумілий сервіс спілкування з державою.

Під цей сучасний тренд створили навіть ціле Міністерство цифрової трансформації з чисельним штатом, багатомільйонним бюджетом і міжнародними грантами — але надії й зусилля багатьох людей були поставлені під сумнів та майже зруйновані лише одним постом на Facebook, продубльованим у Телеграм-каналі.

Невідомо що керувало Дубінским — чи то вирвалися на волю давно стримувані почуття та неповага до «сотоварища» по партії, чи навпаки діяв він по холодному розрахунку для досягнення певних цілей.

Пост миттєво розійшовся у просторі серед недругів та шанувальників, хоча і жив не довго — був швидко видалений, але став темою дня та мав гучні наслідки.

Зреагував на нього не тільки сам Михайло Федоров та чисельні експерти з кібербезпеки, але й деякі з депутатів, які взагалі підійняли тему повної заборони доступу українців до Телеграм для неповторення в майбутньому таких буреносних подій.

Національна поліція України розпочала кримінальне провадження за фактом витоку інформації про персональні дані громадян, а джерела Правової інформатики в Офісі президента кажуть, що у «злив увійшли також особисті дані самого Володимира Зеленського та його найближчого оточення — так що в емоціях лагідних слів для «похвали» Михайлу Федорову не підбирали, добре що не Янукович — той за таке і обличя б розбив чи надавав би по ребрах».

Невдовзі бота, що торгував персональними даними, приборкали, але «ахілесова п’ята» президента Зеленського вже нащупана, її навіть полоскотали «легенько» разом, перевіривши на реакції для можливих подальших зливів, маніпуляцій чи навіть чергового перезавантаження Уряду та зміни політичної частини Мінцифри.

І для активізації цього процесу не потрібно чекати майбутніх атак модифікованого вірусу Petya, кіберпідрозділів ФСБ, ГРУ чи чорних хакерів на державні інформаційні ресурси України — достатньо порушити кримінальні справи за розкрадання сотень мільйонів бюджетних коштів та міжнародних грантів на ІТ попередниками, почати викликати на допити теперішнє вище керівництво Мінцифри, робити виїмки документів та затримання.

А ще публічно задати Михайлу Федорову питання — навіщо ти їх всіх понабирав? Ми ж неодноразово попереджали та й надавали документальні підтвердження — що всі вони бездарінікчеми та замазані корупцією «по саме не хочу».

Як думаєте, якщо таке раптом станеться — президент Зеленський вступиться за колишніх топ-менеджерів «електронного урядування» часів гройсмана-порошенка, замне проблемні питання, чи дасть команду на очищення Мінцифри або відмежується?

Доповнено: «зупинений» увечері Михайлом Федоровим БОТ за ніч виспався, ожив та знову продовжив свої знущання — «Еще раз доказываем, что все реально работает! Скоро добавим новые базы! Следите за нашими обновлениями и не отписывайтесь. Кошелек Bitcoin для оплаты … Сумма для оплаты 100$ — 0,011 BTC».

legalinform.org

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.