Народного депутата від партії «Слуга Народу» Євгенія Шевченка виключили з фракції. У квітні він з’їздив із візитом до самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Про це повідомила пресслужба «Слуги Народу».

Однак про причину виключення у партії поки не повідомляють. Там розповіли, що відповідне рішення ухвалили більшістю голосів депутатів. 

«Зібрані всі необхідні підписи. Незабаром документи будуть передані керівництву Верховної Ради для оголошення в залі», — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що напередодні, 23 травня, на своїй сторінці у Facebook Шевченко знову висловив солідарність із Лукашенком. Це сталося після того, як у Мінську затримали засновника опозиційного Telegram-каналу NEXTA Романа Протасевича.

Що за поїздка Шевченка?

Про неї стало відомо 20 квітня. Зустріч Лукашенка та Шевченка відбулась у Палаці Незалежності в кабінеті самопроголошеного президента Білорусі. Під час розмови український депутат сказав, що для нього велика честь познайомитися з Лукашенком.

Після цього очільник партії Олександр Корнієнко сказав, що поїздка Шевченка є особистою ініціативою, а влада не делегувала його представляти Україну та вести переговори «з офіційними особами Білорусі».

Корнієнко вважає, що подібні дії щонайменше порушують порядок реалізації зовнішньої політики та принцип узгодженості дій усіх гілок влади в міжнародних відносинах.


Остап Крамар
. hromadske.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.