Росія де-факто давно визнала квазіреспубліки “Д/ЛНР”. Усі заяви, що Москва їх не визнає – не більше, ніж дипломатичне прикриття.

Таку думку сайту “24” висловив голова правління “Майдану Закордонних Справ” Богдан Яременко, коментуючи заяву міністра закордонних справ РФ Лаврова.

Як наголошує дипломат, щодо окупованих територій у Росії немає стратегії, а є бажання підтримувати конфлікт, який Москва використовуватиме залежно від ситуації.

Як можна визначати чи ні те, що Росія сама і створила? По суті, “Д/ЛНР” – це частина російської адміністрації – за російські гроші, з громадянами РФ. Це спроба дипломатичними заявами прикривати реальну політику і агресію Кремля на території України, – наголошує Богдан Яременко.

Тому, на переконання експерта, заяви міністра Лаврова не можна сприймати серйозно. Тим більше, зазначає Богдан Яременко, що Росія й так вже зробила низку кроків у напрямку визнання псевдореспублік. Зокрема, визнання якихось документів, номерних знаків.

Навіщо Росії визнавати “Д/ЛНР” офіційно? Це все одно, що визнати Брянську область. Ці утворення, які безпосередньо фінансуються Кремлем, – вже й так інтегрована частина РФ, – підкреслив Яременко.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що РФ не визнаватиме створення так званих “ДНР” і “ЛНР”.

24tv.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *