Дмитрий Воронков: «Януковича вообще могут просто оправдать»


Дмитрий Гаврилюк

блоги

23.05.2014 - 16:50 Вибори 2014 : Хто, що коли?

 

Чи вибори відбудуться по всіх виборчих округах країни?

-         Так, на більшості виб.округах буде забезпечено вільне волевиявлення для громадян. «Проблемними» округами признаються двк у Луганській, Донецькій області, не виключаю асинхронність роботи двк на Одещині й Харківщині, мовляв  «федералісти не дрємлют».

Чи мали б відбутися президентські вибори в один тур?

-         Було б доречним, з огляду на поточні політичні виклики перед країною та було б знаковим фактом, що символізував злам традиційної виборності  відносно легітимного кандидата в президенти України.

 

В скільки турах зацікавлені кандидати в президенти України?

-         Порошенко в одному, проте Тимошенко, Добкін і ригіКо,Ярош в двох і як найдовшому з’ясування «виборчих казусів і несправедливостей». Прогнозую, що деструктивну в роботу двк будуть вносити як «калясочнкики» , так і «добкінатори», на відміну від свободівців на довиборах в грудні 2013.

 

Що може применшити конвертацію виборчої довіри у практичне голосування за Порошенка чи Тимошенко ?

-         Для Порошенка було б не доречним  пролонговувати агітаційні марші із самовпевненою стабільністю його «високих рейтингів». Дану рейтингову само навіюваність потрібно звести на нуль, натомість провести блискавичний аналіз контр текстів та розслідування хто і коли їх поширював, можна виразити й певен сарказм до фейків проти Петра Олексійовича. Замовчання та відсутність контрпропаганди вона лише сприяє впевненістю в міфі про непрацездатність виборчого штабу Порошенка. Крім того лишається відкритим питанням без відповіді – формування уряду, перефарматування коаліції на який  опиратиметься і з якою буде співпрацювати він як можливий Глава держави. Не з’ясованим є дискусійне питання про характер політичного маневрування Порошенка в разі якщо Тимошенко не буде творити «чудес» при підрахунку голосів хоч і не визнає результатів виборів, але на етапі перекроювання уряду та коаліції, свою партію в дві руки з регіоналами зіграє.

-         Для Тимошенко , факторами відчуження від її легітимації виборцями є 1) її статусність як «політика-минулого» й не досить  якісну кадрову політику в середині партії Батьківщина; 2) її шаблонність як «майданного політика», що будує комюніке із громадою мовою  україномовного популізму в кубі; 3) практична конвертація політичного егоїзму Тимошенко та публічне вираження скепсису у наявності в українців раціонального\критичного мислення при здійсненні свого остаточного  електорального висновку; ; 4) залишається відкритим питанням які голови й головєшки з БЮТу полетять в разі її обрання як Президента України і як вона надалі обіграє на свою користь високі відсотки довіри за кандидата Порошенка ; 5) тенденційна відраза українців до реваншистської політики та політиків загалом, не зважаючи на стать та партійну ідентифікацію. Впевнений , що кожного разу як реваншизму проявляє себе  в полі публічної політики, українців впевнюються, що саме реваншизм є де деструктивним чинником державотворення.

 

Суспільні очікування від нового президента :

 1. 1.    Формування дієвого антикризового уряду
 2. 2.    Сприяння та опертя на дієву,  а не ситуативну коаліцію демократичних сил
 3. 3.    Дасть ходу результативному розслідуванню кровопролиттю в Києві та регіонах  часу листопад 2013 – лютий 2014
 4. 4.    Запропонує і не буде відкладати оприлюднити, імпламентувати свою концепцію конституційних змін, де знайдуться відповіді на питання про модель самоврядування в Україні, про децентралізацію влади, про ефективну модель стримування та противаг всіх гілок влади.
 5. Не дозволить «кримському питанню» залежуватися  у кошику владних обіцянок народові
 6. Для початку миром, а як ні дієвої військовою спецоперацію на ліквідацію бандитсько-сепаратиської загрози в Україні
 7. Підписання Україною в середньо строковій перспективі повноцінної угоди про Асоціацію із ЄС.

 

Власні очікування від президента України на 2014-2019 роки :

 

 1. Перефарматування результативних очікувань від круглих столів національної єдності та конституційних дискусій  в частині обговорення  не конституційних фантазій та вікіпідійних текстів про державні устрою а про українізовані рецепти  реформи  міс..самоврядування й децентралізації влади
 2. Бажаю початку люстрації договорів України й РФ, яка дозволить запропонувати РФ внести зміни до ряду договорів , як ні їх денонсація. Зокрема я очікую виходу із законного поля – Харківських угод, газового контракту Тимошенко.
 3. Створення вигідної українській стороні й привабливої ЄСівцям енергетичної стратегії, на основі якої можна було б гарантувати відносну енергетичну незалежність
 4. Без вибірковий свот аналіз діяльності попередніх урядів , включаючи й дії міністрів уряду Яценюка
 5. Я очікую , що  в разі обрання Тимошенко, саме Порошенко запропонує  на загал новий стиль політичної етики та дипломатії, визнавши публічно свою поразку та побажає ефективної роботи своєму опонентові.
 6. Десовєтізація
 7. Внутрішня політика яка спрямована на розпорошення  й маргіналізацію адептів сепаратиських рухів, радянських реваншистів; політика яка буде націлена на подолання громадського егоїзму та націє творчого \ державотворчого споживацтва
 8. Не очікую панібрацтва до регіоналів та бютівців із свободівцями.
 9. Очікую, що новий глава держави запропоную більш конкуренту модель впливу громадянина на владу із сьогоднішньої моделі «А я шо щось вам довжин? І як результат акції гром.непокори» на громадянську реакцію із проукраїнськими механізмами подолання суспільно-політичних крих чи викликів.

Комментарии

Имя: 
27 + 30 = ?
Оставить комментарий: 
Відмінити
  Первый Российский Анонимный Народный Кандидат начинает свою работу
Последние блоги
Дмитрий Гаврилюк
2014-05-23 16:50:27
Вибори 2014 : Хто, що коли?
Владимир Журавлев
2013-09-30 16:46:34
Неоднозначный Виталий Кличко

Просмотреть все