Не зважаючи на «сміттєву кризу», оцінки діяльності Андрія Садового містянами залишаються на високому рівні

Leonid Leonid

экспертный клуб

12.01.2012 - 22:10 Вибори 2012

Політичний консультант, тренер, автор правозахисного порталу http://zemlj.blogspot.com/. Імідж партій, ГО, мажоритарників, спецпроекти виборчих технологій Помаранчевої революції, тренінги для персоналу, кадровий менеджмент. Автор низки методичних посібників з технологій "промивання мозку" і маніпуляції свідомістю.

 

Вибори 2012 

Досвід переможних виборчих кампаній показав, що є нові способи роботи, над якими варто працювати. 
Лекція-тренінг: основні аспекти кризових політтехнологій.
Читається для тих, хто приймає рішення.
Тези:
1. Те, про що забувають, або не знають керівники, адже вважають, що вони дуже круті й розумні дуже.
1.2. Хто, кого, як і чому вибирає. Чому не потрібно заново пробувати винаходити велосипед?
2. "Національна ідея не спрацювала..." Л.Кучма. А хто над нею працював? Над якою, конкретно, ідеєю? Несподіваний вислід авторського спецполіттехнологічного дослідження весни 2011 року з онлайн демонстрацією методики та результатів в Інтернеті.
3. Технології маніпуляції свідомістю на прикладі кількох країн скапітульованого совка. Авторські дослідження й підручник з цієї тематики.
4. Майже закінчення виборчої кампанії, цейтнот, результати вкрай невтішні, бажання негайно знайти "палочку-виручалочку" є, команда працює, бабла неміряно, а "палочки"... нема.
5. Кризові політтехнології на прикладі Помаранчевої революції.
5.1. Опитування: хто й що про це знає?
5.2. Завдання учасникам: в кінці лекції-тренінгу зодно встановити, чому вони не повною мірою володіють інформацією, хто її від них приховує (фільтрує, дозує, спотворює тощо). Які заходи вжити для повної поінформованості?
5.3. Як ґарантована поразка перетворилась на блискучу перемогу? Коментар автора, учасника Помаранчевої революції.
5.4. Хто це зробив? Дати учасникам час оговтатись і виговоритись залежно від індивідуального темпераменту кожного.
5.5. Які технології?
5.6. Кому й чому це вигідно замовчувати?
5.7. Де в Інтернеті можна знайти дані про Помаранчеву революцію?
5.8. Хто й чому їх там розмістив?
5.9. Що про це відомо В.Ющенко, Ю.Тимошенко, Ю.Луценко тощо як безпосереднім виконавцям цих технологій, з поверненням до пункту 1. і коментарями що до сучасного стану справ. Вислуховування думки кожного учасника лекції-тренінгу з приводу вищезгаданих політиків, а також чому вони не зробили те, що мали зробити, й разом робимо висновки — чому ми нині "маємо те, що маємо".
6. Підведення підсумків.
7. Обговорення, відповіді на питання, ділимося успіхами, новим розумінням і поглядами на ситуацію.


Тренінги:
Технологія людини для всіх.
1. Як працювати з виборцями?
2. Як зрозуміти людину?
3. Як спрогнозувати її поведінку на багато кроків наперед?
4. Допомагати треба не лише собі, а й супернику. Особлива категорія людей яких для успіху виборчої кампанії у жодному разі ніколи, ніколи, ніколи, ніколи не можна брати до себе на роботу, зате конче потрібно працевлаштувати... у виборчому штабі суперника.
5. Як за одними лише виборчими матеріалами суперника з'ясувати, що за керівники там (насправді, а не тих, кого показують) працюють, їхні наміри, вразливості, де і як (а, можливо, й коли) вони будуть завдавати удару й будувати виборчу кампанію.
6. Спочатку було слово — як за допомогою отриманих даних з'ясувати свій стиль поведінки під час теледебатів (дискусії, сварки, бійки) з суперником, щоб самому мати чудовий вигляд в очах виборців, а щоб суперник мав вигляд поганий. Тренуємося й практикуємося.
7. Спільний розгляд сфери застосування цих технологій.

Тренінг:
Основи організації роботи виборчого штабу як для керівників так і для співробітників.
1. Як організувати роботу виборчого штабу, фірми, транснаціональної корпорації, об'єднання країн?
2. Основи організації праці кожного окремо взятого співробітника.
3. Формування штату, критерії, правила добору співробітників.
4. Як за допомогою одного лишень питання можна з'ясувати, що кандидат нам підходить?
5. Формування структури виборчого штабу.
6. Організація робочих місць.
7. Робочий прогон і перевірка працездатності команди. Закріплення методики розширення й набору команди.
Особливістю цього тренінгу є той факт, що його не потрібно проводити кожного разу ще й ще. Досить учасникам один раз засвоїти матеріал, і вони можуть застосовувати набуті занння й навчати елементарним основам інших.

До мене звертаються люди:


Здравствуйте , Леонид Васильевич.Попали на ваш блог.Прочитали много интерессного для себя.Потому что увидели мого общего вашей ситуации с нашей.Мы тоже уже .....лет судимся с нашими чиновниками ,а также с ...... и толку никакого.Отвоевываем на своей ...... лет......... обьеденились и все подкупили.Подскажите к каким хорошым адвокатам можно обратиться,наши городские адвокаты боятся судится с месными властями.Мы ...... , а все смотрят чтобы было много денег, а мы долары видели только по телевизору.Кто может помочь простому ....., если все корумпировано.Европейский суд уже прислал нам запрос на рассмотрение дела.Мы сами с горем пополам склали письмо, а вот теперь надо все документы в кучу как у Вас ипосылать.А кто попожет? Вот может Вы подскажете. У нас срок до.........год


"Перевірено на собі!"
 
Перегони виграно, виграно судові процеси, виграно в Євросуді в Страсбурзі. 

http://zemlj.blogspot.com/

Я - гідний того, щоб моє прізвище занесли до Книги рекордів Гіннеса України.
Перший і єдиний (не блатота, не тимчасово привладний, не емігрант з нашим громадянством), на сьогодні, хто успішно добивається власних конституційних прав українця на 5 земельних ділянок у Києві.
Правозахисник, "чемпіон" України з кількості позовів до Страсбурга.
Цих позовів аж три. (І хоча ставлення до мене з боку євроструктур не зовсім таке, як до пані Ю.Тимошенко після відомих подій, але щось близько того).
Один з них я вже виграв.
Як я це зміг?
До цього правничого "рекорду" мене спонукало зумисно спотворене українське законодавство й бажання зробити свій внесок в те, щоб після безумовної капітуляції Совдепії моє життя в моїй країні стало для мене, та й для всіх нас, цивілізованих людей, зручним і комфортним.
Ще під час військової служби побачив, як ділять квартири на засіданні квартирної комісії полку й побачене а, особливо почуте там, мені дуже не сподобалося. Був вражений фактом існування законів про соціальний захист військових і тим фактом, що ніхто не добивається їх застосування (принаймні на той час) в судах. Оцінив і зробив висновки з байдужого ставлення до пенсіонерів - адже вони вже "відтятий шмат".
Почав з написання вкрай емоційних заяв.
Побачив поблажливі посмішки суддів та нетерплячість юристів Київради. Користувався послугами звичайних адвокатів, що беруть за складання заяв, апеляцій, тощо середньокиївські гонорари.
Пройшов через епопею відсудження військових пенсій.
Чимало судів можна було б виграти або взагалі не починати, адже скільки адвокатів - стільки поглядів на ситуацію. На власному досвіді зрозумів повчання адвоката, що складав мені позовні заяви до Страсбурга - "Судитися треба завжди!": якби я ще тоді колись, давно, почав судовий процес, нині його б уже виграв.
Таємниця мого успіху - це підходити до справи по-підчибіївськи: тобто, "як би я не я судився, я однак виграю!".
Як таке можливе?
Пояснюю.
Це моє, власне, розуміння фрази "не миттям, так катанням". Починаючи судовий процес, треба ще на етапі складання позовної заяви передбачити, що документи підуть до Європейського суду з прав людини у Страсбурзі. І те, що наша виконавча служба (проти якої я, до того ж, виграв справу в Євросуді) не може виконати, виконає рішення Євросуду.
Інколи навіть бажано довести справу до Євросуду.
Візьмемо, приміром, ухвалу суду по землі на мою користь. Дуже висока ймовірність відмов на кожному з етапів - одне лишень рішення Київської міської ради чого варте! А ще я якось бачив в апеляційному суді власника землі, якому Київзем вже впродовж двох років не видає сертифікат на право власності на його ж землю.
Всі уявили масштаби проблеми?
Так отож!
Або право отримати квартиру. Відповідно до одного законодавчого акту там один термін, а коли ти маєш посвідчення "Учасник бойових дій" - інший. І якщо тобі відмовлять по першому, ти працюєш по (запасному) - другому.
Головне - працювати!
В Україні взагалі, а в Києві зокрема, мільйони людей, проте лише невелика дещиця з них бодай хоть щось роблять, позаяк є соціально-активними особистостями.
Кожен охочий може використати оприлюднені тут, на цьому сайті, вже готові рішення.
Ми, українці, маємо жити й будемо жити не "па панятіямі", а з нашою правдою, з нашим звичаєм!
Суди із захисту наших прав можна й треба вигравати!
Приєднуйтеся!

Комментарии

Имя: 
27 + 30 = ?
Оставить комментарий: 
Відмінити
  Первый Российский Анонимный Народный Кандидат начинает свою работу
Последние блоги
Дмитрий Гаврилюк
2014-05-23 16:50:27
Вибори 2014 : Хто, що коли?
Владимир Журавлев
2013-09-30 16:46:34
Неоднозначный Виталий Кличко

Просмотреть все