Також наші прокатники трохи доповнили назву, бо в оригіналі вона звучить як просто «Путін». Загалом правильний хід, бо навряд чи натовпи українців захотіли б дивитися стрічку, назва якої обіцяє лише біографію російського диктатора.
Хоча, в принципі, це і є біографія. Режисер Патрик Вега пропонує нам історію про хлопчика, якого ображали діти у дворі, а він виріс і продемонстрував гіперкомпенсацію зі скаженими формами.
Путін у нашому дубляжі, звісно, розмовляє українською зі своїми характерними інтонаціями. Тоді як в оригінальному звучанні він просто говорить англійською (фільм англомовний) із сильним російським акцентом.
А ось англомовний трейлер.
Жанр стрічки — сатиричний трилер. Як ми вже всі здогадалися з розтиражованих кадрів всратого (не як лис, а в прямому сенсі) Путіна, який совається лікарняною палатою.
Нам з вами обіцяють поєднання «гостросюжетного наративу з філософськими роздумами». Патрик Вега каже українським глядачам таке:
«Історія показує, що імперії руйнуються зсередини, коли громадяни перестають вірити у свого абсолютного правителя. Сподіваюся, цей фільм дасть українським глядачам надію і віру в те, що вони скоро переможуть Росію».
Як бачимо з успіху фільму «Конотопська відьма», люди в нас радо йдуть дивитися історії про смерть ворогів. Якщо розвішені по українському лісу нутрощі російських вояків привели публіку в такий захват, то смерть головного прибабаханого має ще більший потенціал. Але це перевіримо з 16 січня, коли фільм вийде у прокат.
Головна фішка «Смерті Путіна» — технологія deep fake. Вона одразу привернула увагу глядачів і змусила обговорювати побачене. Дипфейковий тут не лише Путін, а і Єльцин, Патрушев, Кабаєва, Кадиров і решта компанії.
Що ж, чекаємо. Ваша Антоніна ще торік дивилася уривки з цього фільму на одній з індустріальних подій. І лишилася трішки розчарованою. Це була якраз сцена з памперсом, і складалося враження, що там більше кривлянь і жартів про гівно, аніж цікавої сатири. Але завжди хочеться помилятися, тому не будемо особливо триндіти до прем’єрного показу.